UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 9658498
nr 965 8498
Väggur
Tidigt 1900-tal, höjd: 60 cm
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 juni 2015
kl 18:44:12
1/6 01:15:11